Genç İVEK TV Webinar Serisi -4

Genç İVEK TV Webinar Serisi -4

GENÇ İVEK TV WEBINAR SERİSİ’NDE BU AY !!!🥳

Genç İVEK TV Webinar Serisi’nin dördüncü bölümünün konuğu Ecz. Adile Özdağ.

Peki Ecz. Adile Özdağ Kimdir?

Mezuniyetinden bugüne uzun yıllar serbest eczane eczacılığını “Danışman Eczacı” kimliği ile yürüten Eczacı Adile Özdağ Türkiye’de, eczane açtığı günden beri Yardımcı Eczacılarla çalışan ve tüketiciyi en yetkili ağızdan bilgilendirmeyi görev edinmiş ve eczacılıkta dönüşümün tüm noktalarına emek vermiş bir eczacıdır.

İlaç şirketlerinin eczane ilişkilerinde yaptığı danışmanlıklar ile büyük bir rol oynamıştır. Birçok ilaç firmaları ile ilaç tanıtım ve Eczacılık toplantılarına ve eğitim organizasyonlarına konuşmacı ve eğitmen olarak katılmış, fuar ve satış organizasyonlarının da danışmanlığını yapmıştır. Aynı zamanda birçok etkinlikte Eğitim Koordinatörlüğünü de yürütmüştür.

Genç İVEK TV kapsamında Genç İVEK tarafından organize edilen webinarımız Genç İVEK Başkan Yardımcısı A. Nafiz Yinanç’ın moderatörlüğünde Ecz. Adile Özdağ’ın katılımı ile gerçekleştirilecektir.

Genç İVEK TV Webinar Serisi’nde konuğumuz Ecz. Adile Özdağ “Gençler Soruyor Ecz. Adile Özdağ Yanıtlıyor” mottosu ile bir çok soruya bire bir interaktif olarak yanıt bulacaksınız.

Genç İVEK TV Webinar Serimize davetlisiniz. 📯

📆 24 Kasım Çarşamba
🕘 20.00-21.00
🔗 Zoom
📌 Kayıtlar kontenjanlar ile sınırlıdır. Duyurular için Genç İVEK sosyal medya hesaplarımızı takipte kalın.

Başvuru Kayıt Linki:

https://forms.gle/JRCMKeY6QgrqowEv9