Genç İVEK olarak Vakfımızın destekleri ile İstanbul Medipol Üniversitesi MEDUPSA Kulübü tarafından gerçekleştirilen “Farmatalks” etkinliğine katılım sağladık. Temsilcilerimiz ve gönüllülerimiz ile de bir araya geldik 🥰🥳
![FarmaTalks Etkinliğine Katılım Sağladık](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2022/12/FarmaTalks-22-12-1170x1202.jpeg)
Genç İVEK olarak Vakfımızın destekleri ile İstanbul Medipol Üniversitesi MEDUPSA Kulübü tarafından gerçekleştirilen “Farmatalks” etkinliğine katılım sağladık. Temsilcilerimiz ve gönüllülerimiz ile de bir araya geldik 🥰🥳