Ankara 20. TÜYAP Fuarında Genç İVEK Okur-Yazar Buluşmaları Serimizde “Saklı Asa” kitabı ile tanıştığımız Dr. Ecz. Anooshirvan Miandji Hocamızla bir araya geldik. Hocamıza nezaketi ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. 🌸
![Ankara 20. TÜYAP Fuarında Genç İVEK Okur-Yazar Buluşmaları](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2024/05/7de65c7a-6552-48e3-bbc6-41394d0dc065.jpg)
Ankara 20. TÜYAP Fuarında Genç İVEK Okur-Yazar Buluşmaları Serimizde “Saklı Asa” kitabı ile tanıştığımız Dr. Ecz. Anooshirvan Miandji Hocamızla bir araya geldik. Hocamıza nezaketi ve desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz. 🌸