Hem okuduk, hem oynadık✌️
Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Genç İVEK topluluğu olarak Seka Park’ta gerçekleştirdiğimiz buluşmada hem grup okuması hem tanışma gerçekleştirdik. 📖 Ayrıca voleybol da oynayarak keyifli vakit geçirdik🤾♀🏐 Katılımcılarımıza teşekkür ederiz 🌻 Ortak eserimiz “İnsan ne ile yaşar”dan bir alıntı ile hatıra bırakmak isteriz ✨
“Sadece kitap okumak yetmez insana. Bazen meydan okumalı; kendine, hayata, dünyaya…”
Bir sonraki etkinliğimizde görüşmek üzere 🤗🎉🥳
![](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2024/06/ef59a257-d221-4eca-92f9-22b5ff04d160-751x1024.jpg)
![](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2024/06/e9e3d98e-4919-40ab-880c-9f494d54ef29.jpg)
![](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2024/06/24090543-ea28-42f6-bb4d-7e421400f346-461x1024.jpg)