Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Genç İVEK Sağlık Bilim ve Teknolojileri Öğrenci Topluluğumuz 14.04.2024 tarihinde Kocaeli Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Yerleşkesinde Topluluk Tanıtım Standını açtı. ☺️✨
![Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Genç İVEK Sağlık Bilim ve Teknolojileri Öğrenci Topluluğu Stant Açılışı](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2024/03/1-1-1170x1170.jpg)
Kocaeli Sağlık ve Teknoloji Üniversitesi Genç İVEK Sağlık Bilim ve Teknolojileri Öğrenci Topluluğumuz 14.04.2024 tarihinde Kocaeli Sağlık Ve Teknoloji Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Yerleşkesinde Topluluk Tanıtım Standını açtı. ☺️✨