Genç İVEK Üniversite Temsilcilerimiz ile Olağan Toplantımızı çevrimiçi gerçekleştirdik. Toplantıda temsilcilerimiz ile birlikte depremden etkilenen öğrencilerimize yapılabilecek faaliyet hakkında istişarelerde bulunduk.
![Genç İVEK Üniversite Temsilcileri Toplantısı](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2023/03/4f249ba4-b464-4c64-9f7d-c0ad5b89dc31-1-1170x1170.jpg)
Genç İVEK Üniversite Temsilcilerimiz ile Olağan Toplantımızı çevrimiçi gerçekleştirdik. Toplantıda temsilcilerimiz ile birlikte depremden etkilenen öğrencilerimize yapılabilecek faaliyet hakkında istişarelerde bulunduk.