Genç İVEK olarak Ankara Üniversitesi Nadir Hastalıklar Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Sn. Prof. Dr. Tuba Eminoğlu’nu ziyarette bulunduk. Misafirperverliklerinden dolayı Sn. Hocamıza teşekkür ederiz.
![](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2024/02/518ff5d7-8da9-400f-b73b-4f12b06d01cb-769x1024.jpg)
Genç İVEK olarak Ankara Üniversitesi Nadir Hastalıklar Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Sn. Prof. Dr. Tuba Eminoğlu’nu ziyarette bulunduk. Misafirperverliklerinden dolayı Sn. Hocamıza teşekkür ederiz.