Sevgili Genç İVEK’liler ve Değerli Bilimseverler,
Sizleri 21 Aralık 2023 tarihinde İstinye Üniversitesi – Vadi Kampüsü H Yerleşkesi’nde Genç İVEK tarafından düzenlenecek olan “Genç İVEK Öğrenci Zirvesi ’23” e davet etmekten onur ve mutluluk duyuyoruz.
2020 yılında ilkini gerçekleştirdiğimiz Genç İVEK Öğrenci Zirvesi’si organizasyonumuzda 1350 kayıt, 750 katılımcı, 17 konuşmacı, 12 Kurum Stantı ve 4 Sponsor firma ile dolu dolu bir organizasyon gerçekleştirdik.
2022 yılında da ikincisini gerçekleştirdiğimiz organizasyonumuzda 1000’in üzerinde kayıt, 500’ün üzerinde katılımcı, 14 konuşmacı, 11 Kurum Stantı ve 9 Sponsor firma ile kapsamlı bir organizasyon düzenledik.
Bu yıl üçüncüsünü gerçekleştiriceğimiz Öğrenci Zirvesi’ne siz değerli bilimseverlerle buluşmak için sabırsızlanıyoruz.
Kayıt ve detaylı bilgi için bizi takip etmeyi unutmayın🤓📚✨