Genç İVEK Komisyonu Üyelerimiz ve Ankara’daki Üniversite Temsilcilerimiz ile bir araya geldik. Komisyon faaliyetleri özelinde fikir alışverişinde bulunduk🤓🍀💫
Akabinde Anıtkabir ziyareti gerçekleştirdik.
![Genç İVEK Komisyonu Üyeleri ve Üniversite Temsilcileri Buluşması](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2024/02/17e68ff1-add3-4418-ae6e-ca782ef6a436.jpg)
Genç İVEK Komisyonu Üyelerimiz ve Ankara’daki Üniversite Temsilcilerimiz ile bir araya geldik. Komisyon faaliyetleri özelinde fikir alışverişinde bulunduk🤓🍀💫
Akabinde Anıtkabir ziyareti gerçekleştirdik.