Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Genç İVEK Sağlık Bilim ve Teknolojileri Öğrenci Topluluğunun düzenlemiş olduğu “Kariyer Sohbetleri: Gelecek Henüz Avuçlarınızda/Hasan YILDIZ ” programından kareler 🌸
![](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2024/06/daa3aca2-f0be-4216-8118-ec052be1b8f0-1024x768.jpg)
![](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2024/06/fac15ec3-90e9-49e7-a1b5-f1c0af7d9f2a-1024x768.jpg)
![](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2024/06/7b126d29-50d6-4a5d-9520-584dc6779104-1024x768.jpg)
![](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2024/06/69bb7edb-f20a-484b-a99c-258e4afea221-1-768x1024.jpg)
![](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2024/06/26bb1cce-8ffe-4334-a9f2-ee7fa16eb1a6-1024x768.jpg)
![](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2024/06/3fcc6822-572f-4a74-b4ff-761f78944fb6-768x1024.jpg)
Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi Genç İVEK Sağlık Bilim ve Teknolojileri Öğrenci Topluluğunun düzenlemiş olduğu “Kariyer Sohbetleri: Gelecek Henüz Avuçlarınızda/Hasan YILDIZ ” programından kareler 🌸