Genç İVEK Başkanımız Sn. Ayşegül Tanrıverdi Kaya ve Biruni Genç İVEK Topluluk üyeleriyle birlikte Biruni Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Direktörü Sn. Hakan Türker Dulkadiroğlu Bey ve Sn. Ayla Küçük Hanımı ziyaret ettik.
![Biruni Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Direktörü Sn. Hakan Türker Dulkadiroğlu ve Sn. Ayla Küçük Ziyareti](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2024/06/640a8ad5-32d4-4167-b2a1-e0ac59265038-1-1170x1560.jpg)
Genç İVEK Başkanımız Sn. Ayşegül Tanrıverdi Kaya ve Biruni Genç İVEK Topluluk üyeleriyle birlikte Biruni Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Direktörü Sn. Hakan Türker Dulkadiroğlu Bey ve Sn. Ayla Küçük Hanımı ziyaret ettik.