Genç İVEK TV kapsamında organize edilen Bilişim Teknolojileri Kişisel Gelişim Eğitim Kampımızın Dijital Okuryazarlık Eğitimi Zühal Ceylan, Python Eğitimi Emre Özdemir’in sunumları ile gerçekleştirilmiştir.
![](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2021/11/1-1024x1024.jpeg)
![](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2021/11/Slayt5-1024x1024.png)
![](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2021/11/Slayt3-1024x1024.png)
Genç İVEK TV kapsamında organize edilen Bilişim Teknolojileri Kişisel Gelişim Eğitim Kampımızın Dijital Okuryazarlık Eğitimi Zühal Ceylan, Python Eğitimi Emre Özdemir’in sunumları ile gerçekleştirilmiştir.