İVEK Vakfı GETATÜ Komisyonu Üyemiz ve Medipol Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Ayşe Esra Karadağ’ı bilime kazandırdığı yeni çalışmasından dolayı tebrik ediyor, İVEK Ailesi olarak başarılarının devamını diliyoruz💐☺️
![Bilimde Yeni Hedef](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2024/01/a081fee3-03c7-408a-842b-9632ae6fff17.jpg)
İVEK Vakfı GETATÜ Komisyonu Üyemiz ve Medipol Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Ayşe Esra Karadağ’ı bilime kazandırdığı yeni çalışmasından dolayı tebrik ediyor, İVEK Ailesi olarak başarılarının devamını diliyoruz💐☺️