Atatürk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Temsilcimiz Deniz Sertyürek ve Genç İVEK’li gönüllülerimiz Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anadalı Başhekim Yardımcısı Doç.Dr.Erdal Tekin’i ziyaret ettiler.
![Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anadalı Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Erdal Tekin Ziyareti](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2024/06/a0434745-e241-4314-bdcb-ddfd347e44d0-1170x878.jpg)
Atatürk Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Temsilcimiz Deniz Sertyürek ve Genç İVEK’li gönüllülerimiz Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anadalı Başhekim Yardımcısı Doç.Dr.Erdal Tekin’i ziyaret ettiler.