“Bir çocuğun ilk öğretmeni annesidir.”
Karşılıksız sevmeyi ve fedakârlığı bizlere öğreten annelerimizin hakkını asla ödeyemeyiz. Kıymetli annelerimizin ve tüm kadınların “Anneler Gününü” kutluyoruz.
#AnnelerGünü
![ANNELER GÜNÜ](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2021/05/WhatsApp-Image-2021-05-04-at-19.10.32.jpeg)
“Bir çocuğun ilk öğretmeni annesidir.”
Karşılıksız sevmeyi ve fedakârlığı bizlere öğreten annelerimizin hakkını asla ödeyemeyiz. Kıymetli annelerimizin ve tüm kadınların “Anneler Gününü” kutluyoruz.
#AnnelerGünü