Ankara Medipol Üniversitesi Genç İVEK Öğrenci Topluluğu olarak 19 Mayıs Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramını Dört Mevsim Yaşam Köşkü Yaşlı Bakım Merkezinde rahatlama koordinasyon egzersizleri yaparak büyüklerimizle birlikte kutladık. 🌸
![](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2024/05/f15f3e36-69c3-4958-a339-d6e0020eb12d-768x1024.jpg)
![](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2024/05/2-4-768x1024.jpg)
![](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2024/05/27ef4753-e3c2-4fc8-9484-2dea05120f01-1024x768.jpg)
![](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2024/05/ffdb8ae9-de5c-496b-8daf-daf404cbee20-768x1024.jpg)
![](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2024/05/210bad10-637e-45ca-9919-2bd791e5d2d9-768x1024.jpg)
![](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2024/05/1472ea45-381d-413a-854b-2bf38ba4f93b-768x1024.jpg)
![](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2024/05/9-1024x768.jpg)
![](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2024/05/10-2-1024x768.jpg)
Ankara Medipol Üniversitesi Genç İVEK Öğrenci Topluluğu olarak 19 Mayıs Atatürkü Anma Gençlik ve Spor Bayramını Dört Mevsim Yaşam Köşkü Yaşlı Bakım Merkezinde rahatlama koordinasyon egzersizleri yaparak büyüklerimizle birlikte kutladık. 🌸