İlacın üretiminden hastaya ulaştırılmasına kadar her safhada yüksek görev bilinci ve hassasiyeti ile çalışan, eczacılık mesleğine değer katan, gönül veren tüm eczacılarımızın 25 Eylül Dünya Eczacılar Günü kutlu olsun.
![25 Eylül Dünya Eczacılar Günü](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2023/11/74f17bdf-ae17-42a8-9833-2ab2413f7c78.jpg)
İlacın üretiminden hastaya ulaştırılmasına kadar her safhada yüksek görev bilinci ve hassasiyeti ile çalışan, eczacılık mesleğine değer katan, gönül veren tüm eczacılarımızın 25 Eylül Dünya Eczacılar Günü kutlu olsun.