Yıllar geçse de içimizdeki acı hiç değişmeyecek. Gölcük Depremi’nde hayatını kaybeden vatandaşlarımızı rahmetle anıyor, milletimizin bir daha böyle bir acı yaşamamasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyoruz.
![17 Ağustos Depreminin 23. Yıl Dönümü](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2022/08/WhatsApp-Image-2022-08-17-at-09.36.57.jpeg)
Yıllar geçse de içimizdeki acı hiç değişmeyecek. Gölcük Depremi’nde hayatını kaybeden vatandaşlarımızı rahmetle anıyor, milletimizin bir daha böyle bir acı yaşamamasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyoruz.