Yıllar geçse de içimizdeki acı hiç değişmeyecek. Gölcük Depremi’nde hayatını kaybeden vatandaşlarımızı rahmetle anıyor, milletimizin bir daha böyle bir acı yaşamamasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyoruz.
![17 Ağustos Depreminin 22. Yıl Dönümü](https://gencivek.org/wp-content/uploads/2021/08/WhatsApp-Image-2021-08-17-at-16.29.57.jpeg)
Yıllar geçse de içimizdeki acı hiç değişmeyecek. Gölcük Depremi’nde hayatını kaybeden vatandaşlarımızı rahmetle anıyor, milletimizin bir daha böyle bir acı yaşamamasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyoruz.